Aluminiowe stoły reklamowe

Stoły aluminiowe – idealne do stoisk handlowych na zewnątrz i wewnątrz

Materiał, z którego wykonane są produkty z tej kategorii, ma wiele cech, które czynią go idealnym wyborem do wykorzystania na stoiskach handlowych. Składane stoły aluminiowe są lekkie i mobilne, a ich rozstawienie zajmuje zaledwie kilka minut. Pomimo niewielkiej wagi są solidne i bezkonkurencyjnie sprawdzają się podczas prezentacji różnych artykułów i towarów. Aluminium jest tworzywem, które wyróżnia się także wysoką odpornością na korozję i wpływ czynników atmosferycznych — dzięki temu można bez problemu wykorzystać je na świeżym powietrzu.

Takie cechy w połączeniu z prostym, uniwersalnym kształtem sprawiają, że nasze stoły aluminiowe znajdują szereg zastosowań. Można wykorzystać je na wszelkich stanowiskach sprzedaży – od punktów gastronomicznych przez prezentację oferty na ważnych targach branżowych. Będą idealnym uzupełnieniem wysepek w centrach handlowych, a także podstawą stoiska w dużych halach targowych i ekspozycyjnych.

Pokrowiec reklamowy na stół aluminiowy — świetne rozwiązanie marketingowe

Dobrej jakości produkty w atrakcyjnych cenach to dopiero połowa sukcesu w handlu – najpierw należy przekonać klientów, aby skorzystali z Twojej oferty. W asortymencie producenta Vito Namioty znajdziesz doskonałe narzędzia do tego zadania – stoły aluminiowe możesz zamówić w komplecie z pokrowcami reklamowymi. Wykonamy je dla Ciebie na zamówienie, wykorzystując nowoczesne tkaniny syntetyczne oraz technologię druku cyfrowego, która zapewnia intensywne kolory i wysoką rozdzielczość grafik.

Takie rozwiązanie sprawia, że wykonany przez nas pokrowiec reklamowy na stół aluminiowy będzie z powodzeniem przyciągał wzrok do Twojego stanowiska. Właściwie zaprojektowany nadruk już z dużej odległości informuje o charakterze oferty stoiska handlowego – można go wykorzystać do promocji marki gastronomicznej czy artykułów spożywczych. Znajdzie zastosowanie również w wielu innych branżach, które często korzystają z możliwości promocji na targach, wydarzeniach branżowych i różnorodnych festiwalach publicznych.

Więcej informacji

stoły aluminiowe

zaufali nam m.in:

Vito – Producent namiotów i parasoli
 

Żuki 50A,
62-700 Turek
woj. wielkopolskie

 

czynne poniedziałek-piątek 7:00-15:00

 

  obserwuj nas

Centrala
 
Drukarnia – wyceny

 

Drukarnia
Top