Markiza ze stelażem

Jako producent ekspresowych namiotów handlowych zadbaliśmy o to, aby nasza oferta uwzględniała również szereg ciekawych udogodnień. Wśród nich dostępne są praktyczne i nowoczesne markizy ze stelażem, które mają szereg zastosowań reklamowych i eventowych — zwłaszcza podczas wydarzeń na świeżym powietrzu.

Markiza ze stelażem o solidnym i niezawodnym wykonaniu

Produkty Vito Namioty wyróżnia przede wszystkim wysoka trwałość, która będzie wizytówką firmy przez wiele lat. Markiza ze stelażem ma stabilną, łatwą w obsłudze konstrukcję, którą uzyskujemy dzięki technologii laserowego cięcia rur i profili. Metalowe ramy uzupełniają syntetyczne tkaniny poliestrowe o doskonałej odporności na warunki atmosferyczne, takie jak promieniowanie UV, silny wiatr czy opady deszczu i śniegu. Dostępne są trzy warianty długości – 50, 70 i 90 cm.

Vito Namioty – markizy ze stelażem projektowane indywidualnie

Nasze rozwiązania wyróżniają się niepowtarzalną estetyką, która otwiera wiele możliwości pod względem marketingowym. Możemy wykorzystać technikę druku cyfrowego, aby na markizie ze stelażem wykonać trwały i szczegółowy nadruk, np. logo, chwytliwe hasło lub przyciągającą wzrok grafikę. Dzięki temu doskonale sprawdzą się podczas eventów branżowych i innych okazji, przykuwając zainteresowanie klientów i zachęcając ich do odwiedzenia Twojego namiotu.

Markiza ze stelażem od Vito Namioty – stworzona na miarę Twoich potrzeb biznesowych

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór produktów o różnych rozmiarach i zastosowaniach. Ich zadaniem jest zwiększenie funkcjonalności Twojego stanowiska handlowego. Markiza ze stelażem to świetny przykład — zapewnia skuteczną ochronę przed światłem słonecznym i opadami deszczu lub śniegu, dzięki czemu zwiększa powierzchnię użytkową namiotu.

Estetyka i solidność oferowanych przez nas produktów to cechy, które powinny wyróżniać namiot handlowy w pełni dopasowany do potrzeb Twojej działalności. Pomożemy Ci dobrać rozwiązania i produkty wyróżniające Twoje stoisko na ważnych eventach – skontaktuj się z namii skompletuj zamówienie!

Na markizie można wykonać nadruk.